תגובות

צעיר כבן 25 נפצע בינוני מדקירה בשכונת גאולה בירושלים – המשטרה פתחה בסריקות

צעיר כבן 25 נפצע בינוני באירוע אלימות ברחוב הישיבה / חגי בשכונת גאולה שבירושלים. צוותי רפואה פינו את הפצוע לבית החולים להמשך טיפול. הרקע לאירוע – פלילי.

בשעה 22:07 התקבל דיווח על פצוע ברחוב חגי בירושלים. חובשים ופראמדיקים של מד"א ואיחוד הצלה העניקו טיפול רפואי ופינו לבי"ח שערי צדק גבר כבן 25 במצב בינוני עם פציעות חודרות.


על פי חקירה ראשונית עולה כי שני צעירים בלבוש חרדי הגיעו רכובים על אופנוע, דקרו אדם ונמלטו מהמקום. המשטרה פתחה בסריקות נרחבות.

ממשטרת ישראל נמסר כי "נפתחה חקירת אירוע אלימות במהלכו פונה צעיר (25) משכונת גאולה לטיפול רפואי במצב בינוני (עפ"י גורמי רפואה). הרקע לאירוע פלילי ונעשות פעולות לאיתור המעורבים."

חובש רפואת חירום במד"א נחמן שי רביבו סיפר: "הגענו למקום וראינו את הפצוע שוכב מעורפל הכרה עם פציעות חודרות בגופו. מיד הענקנו לו טיפול רפואי ראשוני בשטח שכלל חבישות ועצירת דימומים ופינינו אותו לבית החולים כשמצבו יציב."

רמי דוויב חובש איחוד הצלה מסר: "מדובר בגבר בן 25 שנמצא ע"י עוברי אורח חבול ופצוע במצב בינוני. בסיוע צוות אמבולנס של איחוד הצלה הענקנו לו סיוע ראשוני בזירת האירוע".


צילום: מוטי פרץ – חדשות כל העולם.


אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: