ראשון לציון: רוכב אופנוע נהרג בתאונה – בנו כבן 7 נפצע בינוני

רוכב אופנוע כבן 35 נהרג בתאונה ברחוב רמז פינת תש"ח בראשון לציון.

בשעה 09:19 התקבל דיווח על אופנוע עם שני רוכבים (גבר וילד) שנפגע מרכב, ברחוב רמז פינת תש"ח ראשון לציון. חובשים ופראמדיקים של מד"א, העניקו טיפול רפואי לגבר כבן 40 ולאחר נסיונות החייאה קבעו את מותו, והעניקו טיפול רפואי ופינו לבי"ח שיבא בתל השומר, ילד כבן 7 במצב בינוני, בהכרה, עם חבלות בגפיים ובראש. נהגת הרכב אשה כבת 30 לא נזקקה לטיפול.


כוחות משטרה ובוחני תנועה נמצאים במקום לבחינת נסיבות התאונה. על פי החשד: הנהגת חצתה את הצומת באור אדום והתנגשה ברוכב אופנוע ובנו בן ה-7.

חובש רפואת חרום במד"א יהודה מרקוס סיפר: "כשהגענו למקום, ראינו אופנוע מעוך ובסמוך רכב עם פגיעות בחלקו הקידמי, על שכבו גבר כבן 40 וילד כבן 7, הגבר היה מחוסר הכרה, עם חבלה רב מערכתית, מחוסר הכרה ללא נשימה וללא דופק. ביצענו פעולות החייאה מתקדמות ולאחר מאמצי החייאה נאלצנו לקבוע את מותו, הילד היה בהכרה, וסבל מחבלות בגפיים ובראש, לאחר טיפול מציל חיים בשטח פינינו אותו לבית חולים כשמצבו בינוני ויציב."

צילום: דניאל קהלני, תיעוד מבצעי מד"א.


עמנואל איצקוביץ חובש איחוד הצלה מסר: מדובר בתאונה עם מעורבות רכב ואופנוע עליו רכבו אב ובנו. למרבה הצער נקבע מותו בזירה של האבא עקב אופי הפציעות הקשות מהן סבל. כמו כן הענקנו סיוע בזירה לילד כבן 7 שנפצע בינוני".

צילום: דוברות המשטרה.

מנדי חביב מפקד זק״א שפלה: ״מדובר בתאונה עם מעורבות אופנוע ורכב פרטי, רוכב האופנוע כבן 40 שרכב עם בנו בן ה7 ככה״נ התנגש ברכב. כשהגענו למקום ראינו את האופנוע מרוסק לגמרי, רוכב האופנוע שכב על הכביש מחוסר הכרה עם פגיעה רב מערכתית, לאחר מאמצי החייאה רבים פראמדיק מד״א נאלץ לאשר את מותו. הילד בן השבע פונה במצב בינוני לבית החולים שמיר, מתנדבי זק״א צוות מחוז שפלה טיפלו בכבוד המת בזירה הקשה ומסייעים ומלווים את המשפחה בשעה קשה זו.״

צילום: יחזקאל איטקין.


אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: