תגובות

אורית סטרוק על רצח דסטאו ביסט ברמלה: "אם זה לא היה אתיופי, החקירה לא הייתה כל כך רשלנית"

דמו של דסטאו אינו הפקר: היום יום (ד') יו"ר סיעת הציונות הדתית ח"כ אורית סטרוק העלתה שאילתא לסגן השר לבטחון פנים ח"כ יואב סגלוביץ על הרצח של דסטאו ביסט.

משפחת הנרצח הגיעה היום במיוחד ליציע האורחים של מליאת הכנסת כדי לשמוע את תשובת השר בנידון.


קרדיט צילומים: יצחק וויס ודוברות הכנסת.

משה שטה חבר מועצת העיר רמלה ונציג המשפחה אמר: תודה לחברת הכנסת אורית סטרוק על השאילתא בנושא של הרצח של אבא שלנו דסטאו ביסט הי"ד, נקווה שבזכות הדיון שהיה במליאה, המשטרה תעשה מאמצים יותר גדולים כדי למצוא את אותם רוצחים שרצחו את אבא שלנו.

"אם זה לא היה מישהו מהעדה האתיופית, החקירה לא הייתה כל כך רשלנית", כך טענה ח"כ אורית סטרוק בנושא הרצח דסטאו ביסט בעיר רמלה.

כזכור, ביסט נפטר בבית החולים אסף הרופא לאחר שנדרס בחודש שעבר בעיר על ידי שני רוכבי אופניים חשמליים ערבים. המשטרה הודיעה כי היא חוקרת את נסיבות התאונה, אך קרובי משפחתו של ביסט, בן 74 במותו, טוענים כי מדובר בפיגוע מכוון. עד כה לא נעצרו חשודים בדריסה.

סטרוק הגיעה להלווייתו של דסטאו ביסט בן אדנקוש הי"ד שנרצח על ידי פורעים ערבים בשלהיי המהומות בעיר רמלה ואמרה: "אעשה שביכולתי כדי שהרוצחים יבואו על ענשם".


"הגעתי ללויה של דסטאו הי"ד כדי להביע הזדהות עם המשפחה, עם הקהילה, ועם תושבי רמלה. הזדעזעתי לשמוע שעד היום – שבועיים מאז הפיגוע – לא נתפסו הרוצחים, וכפי הנראה לא נעשה נסיון רציני לאתרם".

הראל שהם, חבר מועצת העיר רמלה: "אנו כואבים על לכתו של דסטאו ביסט הי"ד שנרצח על ידי מחבלים ברמלה. מי שחשב שהשקט חזר לרחובות רמלה טועה ובגדול. המשטרה וראש העיר מנסים לצייר מציאות שקרית שמתפוצצת לנו בפנים שוב ושוב. אחרי שניסו לפוצץ מכונית ליד אשכול גנים כעת דסטאו ביסט החזיר את נשמתו בזמן שצעד ברחובות רמלה. הגיע זמן להתחיל לקבל תשובות. שראש העיר והמשטרה יפסיקו להתחבא וייתנו תשובות. דמו של דסטאו אינו הפקר".


אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: