תגובות

מהומה בועדה המסדרת: חילופי צעקות בין ח"כ בן גביר לחברי הכנסת הערבים שגידפו אותו

הוועדה המסדרת, בראשות ח"כ עידית סילמן, אישרה את בקשתו של ח"כ אופיר סופר להתפלג מסיעת הליכוד ומיזוגו עם סיעת הציונות הדתית.

הדיון היה סוער מאוד: ח"כ יעקב אשר (יהדות התורה) אמר בכעס על כינוס הדיון בעיצומו של הצום, מה שנעשה כאן היום, זה נבל ברשות התורה!


ח"כ אופיר סופר (הציונות הדתית) אמר ליו"ר הוועדה, לאיזה ממשלה אנטי ציונית הגעתם? זה אפילו לא ממשלת שמאל. מי שמבקר מחבלים, הוא תומך טרור. ח"כ אוסמה סעדי הלך לבקר מחבל שהרג את המפקד שלי. אתם בוורטיגו איבדתם את הכיוון, תתפצלו מהממשלה הרעה הזו.

חילופי צעקות בין ח"כ איתמר בן גביר לחברי הכנסת הערבים שגידפו אותו.

ח"כ ווליד טאהא קרא לעבר ח"כ איתמר בן גביר (הציונות הדתית), אתה זבאלה, תלך לעזאזל. אתה מבייש כל דיקטטורה אחרת בעולם.
ח"כ איתמר בן גביר השיב לטאהא, מחבל, תוציאו אותו!


טאהא: "אתה עולה לאל-אקצא כל יום כדי להבעיר את האש, אל תזכיר את השם שלי, יא זבלה".

בן גביר: "תוציאי אותו".

טהאה: "תסתום את הפה, יא זבלה".

בהמשך הטיח בן גביר בטאהא: "צריך לפנות לך את הבית מחבל". (ביתו של טאהא נבנה בניגוד לחוק).

בן גביר: "מחאתי כאן, מילא שאתם עושים דילים עם רע"מ ומוכרים להם את המדינה ומוכרים להם את הנגב, אבל שוליד טאהא האפס הזה, יושב כאן ומקלל וצועק ואומר כל מיני דברים, אני הייתי מצפה ממך להתערב" (פונה ליו"ר הוועדה סילמן). "יש כאן תומכי טרור."

טאהא : "הזבלה הזה מדבר כאן כבר 5 דקות, מספיק עם התועבה הזו . שמישהו יסתום לו את הפה, הזבלה הזה. אתה בושה למדינת ישראל, אתה בושה לבית הזה , פשיסט אנטישמי".

בן גביר ליו"ר סילמן: "שאלת אותו אם הוא מגנה את הפגיעה בחיילי צהל?, את יודעת שהוא בעד פגיעה בחיילי צה"ל?, תשאלי אותו, הוא שותף שלך.

סילמן: "אל תצעק תדבר".

מאי גולן לסילמן: "קודם כל המיקרופונים לא טובים ודבר שני, את לא אמורה לחנך אותו, הוא חבר כנסת בדיוק כמוך אל תגידי לו איך לדבר.

בן גביר: "שימו לב למה שקורה. בהתחלה הם רוצים לגמור על הנגב, אחרי זה הם רוצים שלא יהיה שלטון חוק ועכשיו בכנסת הם עושים כאן איזו שהיא דיקטטורה לסתום פיות . הם קו קדמי של הטרור, הם קו קדמי של חיזבאללה, למה לא בודקים את זה. למה לא בודקים את הבן אדם הזה, (מצביע על טהאה), הוא כמו עזמי בשארה, יכול להיות האנשים האלה הם תומכי טרור. אז נכון אתם שותפים שלהם אתם הולכים איתם אתם מוכרים להם את כל הערכים, אבל אתם צריכים להתבייש".

בעימות אחר, קראה ח"כ מאי גולן (הליכוד) לעבר ח"כ גבי לסקי (מר"צ), את עוכרת ישראל שמייצגת מחבלים ורוצחים. מה את עושה פה בכלל?


אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: