שלושה נערים הותקפו באלימות קשה בלוד: "כדור שלג מתגלגל שלא יהיה ניתן לעצרו"

לפני מספר שעות הותקפו שלושה בני נוער בלינץ׳ אכזרי בכניסה לבריכה העירונית בלוד.

עשרות צעירים ערבים תקפו את השלושה באלימות מזעזעת הכוללת בין השאר ידויי אבנים, הרבצה במקלות ואלות. הנערים סיפרו כי זרקו להם את הכיפות וקרעו להם את החולצות.

אחד הנערים המותקפים הוא לקוי ראייה וגם עליו התוקפים לא חסו ופגעו בו פיזית.

מקרה זה מצטרף למקרה מאמש בו נכנסו לבתים של יהודים בעיר לוד וריססו שם כתובות וסמלים נגד התושבים היהודים.

צילום: גיל דוד.

בנוסף, בעקבות דיווח על שמיעת ירי בתחילת השבוע בשכונת נווה ירק בלוד, בוצעו סריקות ופעילות מבצעית של משטרת ישראל באזור, במהלכם אותר בחצר בית ספר בשכונת נווה ירק תת מקלע מסוג קרלו.

צילום: דוברות המשטרה.

גם ביפו האלימות עולה: אתמול בלשי המשטרה במרחב יפתח איתרו כלי נשק מסוג 'קרלו' המוכן לשימוש, מוסלק בתוך מזגן בגג בניין מגורים ביפו. הנשק נתפס והועבר להמשך מיצוי ראיות במעבדת הזיהוי הפלילי של משטרת ישראל.

צילום: דוברות המשטרה.

נתנאל איזק, המשנה לראש העיר לוד אמר כי: "מקרים אלה חמורים ביותר. רק אמש מצאו תת מקלע בחצר של בית ספר בלוד. לצערנו, האלימות בעיר קשה מאוד ולצערי כרגע אין כל הרתעה. אני חושש כי האלימות הזאת תגיע מהר מאוד לכל חלקי הארץ ויפרצו מהומות נוספות בערים נוספות. אם לא מטפלים באלימות האלימות מגיעה לאזרחים שומרי החוק. אנו נמשיך לפעול לחקיקה מהירה שתעניש את הפורעים אך על ממשלת ישראל להתמקד כרגע בפיתרון בערים המעורבות לפני שכל הארץ תיהפך לחזית."

ממשטרת ישראל נמסר: "בשעות אחר הצהריים התקבל דיווח על תקיפת מספר נערים סמוך לבריכה העירונית בנאות יצחק בלוד. כוח משטרה שהגיע אל המקום פתח בסריקות, ובמקביל נערכו פעולות חקירה ומודיעין שהצביעו על חבורת צעירים שהגיעה לבריכה מרמלה. כוח משטרה נשלח לשכונת גן חקל ברמלה ואיתר ארבעה קטינים (14,14,14,15) החשודים במעורבות בתקיפה והוביל אותם לחקירה בתחנת המשטרה בלוד בחשד לעבירות אלימות. החקירה נמשכת."

אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: