תגובות

המאחז "עוז ציון" בבנימין פונה – 7 מפגינים נעצרו. בן גביר: "בנט שבוי בידי האחים המוסלמים"

לראשונה מאז הקמת הממשלה, כוחות משטרה והמנהל האזרחי הורסים הבוקר את המאחז 'עוז ציון' בבנימין. 7 מפגינים נעצרו.

ח"כ בן גביר שהגיע למקום דרש להיכנס לאזור ההרס, אך השוטרים במקום ניסו למנוע ממנו בצורה בלתי חוקית כניסה למקום. בן גביר התעקש כי מדובר בפגיעה בחוק החסינות, ולאחר התעקשותו הוא נכנס למקום והשוטרים ליוו אותו.


עו"ד נתי רום מסייע מטעם ארגון חוננו ל-7 העצורים בפינוי המאחז.

קרדיט: עוז ציון.

מארגון חוננו נמסר: "בימים בהם יהודים חוששים להסתובב ברחובות ערים מרכזיות במדינתם מוצאת הממשלה תקציבי עתק ועוז לשלוח את כוחות הביטחון להחריב ולהתעלל במתיישבים, יהודים בלבד, במרחבי ארץ ישראל."

ח"כ בן גביר: "מקרה ההרס הראשון של ממשלת בנט קורה היום. רוה"מ בנט ששבוי בידי האחים המוסלמים, "גיבור" נגד יישוב יהודי, אבל חלש נגד יישובים ערבים שנבנו בניגוד לחוק. לפני שלושה שבועות מחבלים ערבים ניסו לשרוף את בתי המאחז וגרמו להם נזקים, היום בנט ועבאס שלחו את המנהל האזרחי להשלים את העבודה".

יו"ר הציונות הדתית ח"כ בצלאל סמוטריץ': "‏לצערי כפי שחששנו כבר בימיה הראשונים של הממשלה מתחיל הרס ההתיישבות. היהודית כמובן. הבנייה הערבית משתוללת בנגב, בגליל וביהודה ושומרון ובנט ושקד בוחרים להרוס ליהודים. אל דאגה, אנחנו נמשיך בעזרת השם לבנות ולהאחז בארץ. נמשיך את הדרך והערכים שאותם הם בחרו לעזוב."


ח"כ ד"ר שלמה קרעי (הליכוד): "התחילו בעוז וציון, ימשיכו עם אביתר ויסיימו בתכנית הפינוי של לפיד – גירוש של 90 אלף יהודים מבתיהם. לממשלת השמאל הקיצונית שהקימו בנט, סער, אלקין ושקד לא יהיו גבולות כדי להשיג לעצמם אלקטורט חדש וליטוף תקשורתי. לא נכנע להם. עם ישראל חי."


אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: