תגובות

פועל כבן 30 נהרג בקריסת מעלית משא במגדל בתל אביב

פועל כבן 30 נהרג כתוצאה מנפילה ממעלית שקרסה ברחוב אליעזר קפלן בתל אביב.

בשעה 14:33 התקבל דיווח על מעלית משא שככל הנראה קרסה בגובה רב באתר בניה ברחוב אליעזר קפלן בתל אביב. חובשים ופראמדיקים של מד"א מדווחים על פועל כבן 30 שנפל מגובה מחוסר הכרה ללא סימני חיים וקובעים את מותו.


פועל בן 18 שנלכד על מעלית הניקוי שקרסה חולץ ופונה לבי"ח איכילוב במצב קל כשהוא בהכרה מלאה.

המשטרה פתחה בבדיקת הנסיבות ונציג משרד העבודה זומן למקום.

חובש רפואת חירום במד"א אהרון בן זיו סיפר: "הפצוע שחולץ הובא אלינו לרחוב כשהוא בהכרה מחאה. ביצענו בדיקות רפואיות על מנת לוודא שהוא לא נפגע באורח קשה ולשמחתנו הוא סבל מחבלות קלות בלבד. הכנסנו אותו לאמבולנס ופינינו אותו במצב יציב לבית החולים."

בצלאל סבג חובש איחוד הצלה מסר: "מדובר בפועל שלדברי הפועלים במקום נהרג כתוצאה מנפילה ממעלית חיצונית שקרסה באתר בניה. למרבה הצער נקבע מותו בזירה עקב אופי האירוע. כמו כן הענקנו סיוע לשני פועלים שנפצעו קל כתוצאה מקריסת המעלית".


צילום: תיעוד מבצעי איחוד הצלה.

חובש רפואת חירום רכוב על אופנוע מד"א יששכר וייס סיפר: "כשהגענו לרחוב ראינו מעלית ניקוי חלונות שנשברה וקרסה בגובה של עשרות קומות וזכוכיות רבות שנפלו מגובה רב והתנפצו. הרחקנו את עוברי האורח והסקרנים שהתקרבו למקום על מנת שלא יפגעו במידה ויפלו זכוכיות נוספות וכאשר היה בטוח נכנסו פנימה. פועל כבן 30 שנפל מגובה שכב על הקרקע כשהוא מחוסר הכרה וסובל מפגיעה רב מערכתית, הוא היה ללא סימני חיים ולאחר בדיקות רפואיות נקבע מותו.

צילום: תיעוד מבצעי מד"א.

מתנדבי זק"א תל אביב טיפלו בגופת הפועל ודאגו לכבוד המת וסייעו לצוות המז"פ המשטרתי בחקירת האירוע ואיסוף הממצאים. בהמשך הגופה תועבר למכון לרפואה משפטית לצורך חקירה וזיהוי.

צילום: זק"א תל אביב.


אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: