תגובות

בתגובה לטרור הבלונים: צה"ל תקף עמדת שיגור רקטי ומתחמים צבאיים של חמאס

בתגובה להמשך הפרחות בלוני הנפץ והתבערה, כוחותינו תקפו עמדת שיגור רקטי ומתחמים צבאיים של חמאס ברצועת עזה.

תיעוד תקיפת צה"ל, צילום: דדי פולד.


‏‎‎"הקש בגג" והפצצת מתחמים צבאיים של חמאס: תיעוד ממצלמות צה"ל.

‏על פי הדיווחים בעזה, הותקפו מעל 10 מטרות בארבעה יעדים. מחנה אימונים בבית לאהיה ובורות שיגור של רקטות. במחנה האימונים ביצעו הקש בגג, כדי לא לפגוע באזרחים.

מדובר צה"ל נמסר: "מטוסי קרב תקפו לפני זמן קצר במרחב העיר עזה ובח'אן יונס עמדת שיגור רקטי ומתחמים צבאיים של ארגון הטרור חמאס.

התקיפה בוצעה בתגובה להמשך הפרחת בלוני התבערה לשטח ישראל.

הרמטכ"ל קיים מוקדם יותר הערב הערכת מצב ובה הנחה על הגברת המוכנות והערכות צה"ל למגוון תרחישים הכוללים גם את חידוש הלחימה למול המשך פעולות הטרור מרצועת עזה.


צה"ל ימשיך להשמיד יכולות ותשתיות צבאיות של ארגון הטרור ורואה בחמאס אחראי לנעשה ברצועת עזה."

דובר חמאס פאוזי ברהום אמר בתגובה לתקיפה: "הפצצת אתרי ההתנגדות על ידי הכיבוש הישראלי אינה אלא מצעד סצינות לממשלה החדשה במטרה להחזיר את המורל של חייליה ומנהיגיה, שקרס לנוכח ההתנגדות ושביתות ההתנגדות בקרב. של סיף אל-קודס.

אם הכיבוש מבצע טיפשות כלשהי המכוונת לעמנו ולהתנגדותנו, ההתנגדות בראשות גדודי אלקסאם תעמוד על המשמר להגנת עמנו, עמנו ואתרינו הקדושים. זהו לאומי, דתי ומוסרי. חובה, ואנחנו נחושים לבצע אותה ולמצות את זכויות עמנו לא משנה מה העלות.

ההתנגדות האמיצה היא הקובעת את כללי הקרב ואופי הקרב, וקרב חרב ירושלים אינו רחוק, אך אנו עדיין בצלליה, שכן הקמנו את משוואת ירושלים בלב עימות, והאויב לא ימצא דבר בהתנגדות שלנו אלא מה שיפגע בו."


תגובות לכתבה:

  1. אלי

    כל הכבוד לצהל בהצלחה

כתיבת תגובה: