תגובות

אסון: חתן בן 22 נהרג בתאונה חזיתית בין משאית לרכב פרטי בסמוך לכפר עוג׳ה

לוחמי אש מתחנה אזורית שומרון פעלו בתאונת דרכים קשה בכביש 90 בסמוך לכפר עוג׳ה.

בשעה 18:29 התקבל דיווח על תאונת דרכים בין משאית לרכב בכביש 90 סמוך לעוג'א אתחתא. לאחר חילוץ הכבאים, חובשים ופראמדיקים של מד"א קבעו את מותו של נהג הרכב, צעיר חרדי בן 22 והעניקו טיפול רפואי לנהג המשאית במצב קל.


גופת המנוח הועברה למכון באבו כביר להמשך בדיקה וזיהוי, נסיבות האירוע נחקרות ע״י המשטרה.

ההרוג הוא, שלמה רוטנברג, חתן חרדי בן 22, שחתונתו הייתה אמורה להתקיים ביום רביעי שבוע הבא.

החתן שלמה רוטנברג ז"ל.

"כשהגענו למקום האירוע נגלה לעינינו מחזה קשה של תאונת דרכים בין רכב פרטי למשאית כאשר הרכב הפרטי "קרוע" מעצמת המכה ונהג הרכב נמצא במקומו במצב של "איבוד צלם אנוש", וכוחות הרפואה קבעו מוות על נהג הרכב," סיפר רשף יוסי דהרי, מפקד המשמרת בכבאות, אחרי הטיפול בתאונה והוסיף: "לאחר מכן החלנו בפעולות חילוץ קשות ומורכבות באמצעות כלים הידראוליים על מנת לפעול לחילוצו של ההרוג בזהירות המרבית וברגישות לכבוד המת."


צילום: דוברות כבאות והצלה.

פראמדיק מד"א רומן בלמן וחובש רפואת חירום במד"א דניאל מוסאי סיפרו: "ראינו שמדובר בתאונה קשה מאוד בין רכב פרטי ומשאית. הרכב היה מעוך לחלוטין ובתוכו נלכד גבר בשנות ה-30, ביצענו בו בדיקות רפואיות אך הוא היה ללא סימני חיים וקבענו את מותו במקום. נהג המשאית טופל במקום ופונה לבית החולים העמק כשמצבו קל."

צילום: תיעוד מבצעי מד"א.

אסף ברוכי מפקד זק״א מרחב בנימין. אמר: ״מדובר בתאונה חזיתית בין משאית לרכב פרטי, כשהגעתי למקום ראיתי את הרכב הפרטי מרוסק לגמרי מעוצמת ההתנגשות, הנהג הצעיר נלכד בתוך הרכב המרוסק כשהוא מחוסר הכרה עם פגיעה רב מערכתית, יחד עם צוותי הכיבוי חילצנו אותו כשהוא ללא רוח חיים. פראמדיק מד״א נאלץ לאשר את מותו. צוות מורחב של מתנדבי זק״א מחוז ש״י וצפון טיפלו בכבוד המת בזירה הקשה.״

צילום: דוברות זק״א.


אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: