הקטל בכבישים: בן 19 נהרג בתאונה במודיעין – מכבים רעות

נהג רכב בן 19 נהרג בתאונה בשדרות החשמונאים במודיעין.

בשעה 20:46 התקבל דיווח על ת.ד בשדרות החשמונאים במודיעין-מכבים-רעות. 3 צוותי כיבוי וחילוץ בפיקודו של מפקד המשמרת להב ניסים פוני, פעלו עם כלים הידראוליים לחילוץ הנהג שעף מהרכב שנסע בגשר. לאחר החילוץ, חובשים ופראמדיקים של מד"א דיווחו על נהג רכב בן 19 מחוסר הכרה ללא סימני חיים וקבעו את מותו.

קרדיט: תיעוד מבצעי כב״ה.

ההרוג בתאונה: יוסף חיים כהן ממודיעין.

פראמדיק מד"א ישי ראוכברגר סיפר: "כשהגענו למקום ראינו את הרכב שהיה מעוך בחלקו הקדמי והעליון. נהג הרכב, צעיר בן 19 נלכד במושב הקדמי כשהוא מחוסר הכרה, ללא דופק וללא נשימה עם פגיעה קשה מאוד. ביצענו בדיקות רפואיות תוך כדי פעולות החילוץ אבל הוא היה ללא סימני חיים ולא נותר לנו אלא לקבוע את מותו."

איציק קרא פרמדיק אזורי של איחוד הצלה מודיעין סיפר: "הגעתי לזירה עם ד"ר יוסי ברזל רופא מתנדב באיחוד הצלה ונתקלנו בזירת תאונה קשה – רכב שלדברי עוברי אורח התנגש בקיר. למרבה הצער נקבע מותו של צעיר בן 19 שגופתו חולצה מהרכב ע"י צוותי כיבוי".

צילום: דוברות איחוד הצלה.

במהלך השבת נהרגו ארבעה בני אדם בתאונות: שני הרוגים ושלושה פצועים קשה בתאונת דרכים קשה בכביש 443 סמוך לגבעת זאב. גבר בן 30 נהרג ושניים נוספים נפצעו קשה בהתהפכות רכב בצומת הרוחות במצפה רמון שבדרום. רוכב אופניים בן 62 נהרג במהלך רכיבת שטח במדבר יהודה.

בוחני התנועה של המשטרה פתחו בחקירת נסיבות התאונה.

צילום: אורן קיינר, תיעוד מבצעי מד"א.

קרדיט: דוברות המשטרה.

אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: