6,000 רצים על קו הזינוק: ברגעים אלו מוזנק בפ"ת מרוץ הלילה הראשון לאחר הקורונה

מעל לשנה עיר שלמה חיכתה! מרוץ הלילה של פתח תקוה יוצא לדרך בשעה זו עם למעלה מ-6,000 רצים, אלפי מעודדים ומשפחות רבות מרחבי הארץ שהגיעו ליהנות מההפנינג הספורטיבי הראשון מאז הקורונה. ראש העיר פתח תקוה רמי גרינברג הזניק ברגעים אלו את מרוץ הלילה השני שמתקיים בעיר.

ראש העיר פתח תקוה, רמי גרינברג, הזניק ברגעים אלו את הרצים והרצות במקצה ה-2.5 ק"מ במרוץ הלילה בעיר. מרוץ זה הוא המרוץ השני המתקיים בעיר מאז שנת 2019 – בה ראש העיר רמי גרינברג הזניק את המרוץ הראשון בפ"ת. כמו כן, מרוץ הלילה הערב בפ"ת, מתקיים ראשון בארץ לאחר שנת הקורונה.

אלוף פיקוד העורף אורי גורדין ואל"מ איתי לוי מפקד מחוז ירושלים בפקע"ר עם ראש העיר פ"ת רמי גרינברג לקראת מקצה 10 ק"מ במרוץ פ"ת.

חודשים של הכנות, ציפיות ואימונים מתכנסים לרגע אחד הערב, בו מוזנקים הרצים למקצים השונים – 10 ק"מ, 5 ק"מ, 2.5 ק"מ שהוזנק כעת ומקצה מיני לילדים באורך 600 מ' שהוזנק בשעה האחרונה. ההזנקה מגשר ההזנקה ברחוב הרב מלכה לכיוון האצטדיון ושכונת אם המושבות.

השנה לאורך המסלולים נהנים הרצים מבימות מוסיקה מוארות עם מיטב הJs- D מהסצנה המקומית בהובלת D.J עופרה ברעם והלייבל של D.J אלון מלול, זאת לצד מיצגי תאורה מרהיבים שעוצבו ע"י גיל טייכר שהוצבו לאורך ציר הריצה.
המרוץ מתחיל ומסתיים בפארק יצחק אוחיון שם מחכה לאלפי המשתתפים והמעודדים הפנינג מרהיב הכולל חגיגה של מוסיקה ותאורה, בימות פעילות של זומבה וקיק בוקס עם המדריכים המובילים של סוויץ' אקטיב בהובלת ברק צור, מתחם אקסטרים אתגרי ואקספו, מייצגים שונים ביניהם מתחם ענק של משחקי טריוויה בחסות נת"ע ושל חברות נוספות מעולמות הספורט והחיים האקטיביים.

ראש העיר פתח תקוה רמי גרינברג: "עם החזרה לשגרה לאחר תקופת הקורונה, עיריית פתח תקוה הייתה הראשונה לקיים אירועים המוניים בפארק אוחיון והיום אני שמח ונרגש להזניק את מרוץ הלילה השני של העיר והראשון בארץ לאחר הקורונה. לראות פה את אלפי הרצים והמשתתפים מחמם את הלב ומזכיר לנו לא לקחת כמובן מאליו את אירועי הספורט והשגרה שלנו. אני מאחל לכולם ריצה נעימה, ובהצלחה".

לו"ז המשך אירוע:
• הזנקה למסלול ה-5 ק"מ בשעה 20:20
• הזנקה למסלול ה-10 ק"מ בשעה 20:50
• טקס מנצחים בשעה 22:00 וסיום אירוע בשעה 23:00.

האירוע מתקיים ביוזמת עיריית פתח תקוה, אגף הספורט ובהפקת חברת טרגט מרקט, במטרה לספק לתושבי העיר פעילות ספורטיבית מהנה ותחרותית, במיוחד לאחר שנת הקורונה.

אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: