תגובות

שלושה אנשי פת"ח וגא"פ חוסלו בחילופי ירי עם לוחמי ימ"מ בג'נין

במהלך פעילות מבצעית של כוחותינו אחרי מבוקשים במרחב ג׳נין, בוצע ירי לעבר כוח ימ"מ שהשיב באש.

תיעוד חילופי הירי.


על פי הערבים, 2 שוטרים משירות המודיעין הצבאי של הפת"ח וסוחר אמל"ח המשוייך לג'יהאד האיסלמי נהרגו. 2 פצועים נוספים נעצרו ורכבם הוחרם. אין נפגעים לכוחותינו.

מחקירת האירוע עולה כי כוח מיוחד הגיע הלילה לעצור מבוקשים של הגאפ בג'נין, המבוקשים ירו לעבר כוחתינו שחיסלוח אחד מהם, שוטרי הרש"פ שהיו באזור ושמעו את הירי, התערבו לטובת המבוקשים והתוצאה: 2 הרוגים לכוחות הביטחון הפלסטיני, הרוג 1 לגא"פ (גופתו נלקחה) ושוטר פלסטיני פצוע קשה.

‏ההרוגים הם תייסיר עיסא, בן 33, קצין בדרגת סגן במנגנון המודיעין הצבאי הפלסטיני ואדהם עליווי, בן 23, איש מנגנון המודיעין הצבאי הפלסטיני ומחבל נוסף של הג'יהאד האיסלמי.


חבר במועצה המהפכנית ודובר תנועת פתח איאד נסר: "נתניהו רוצה להטביע את אדמות הפלסטינים בדם לפני שהוא עוזב ומאמין שכוח צבאי אכזרי עשוי לשבור את רצונם של אנשינו ושירותי הביטחון שלו. לגיבורינו בשירותי הביטחון הייתה התגובה המתאימה, כששני חללים קמו מקרבם. אותם בדרך של תהילה וגאווה פלסטינים.

מה שעשו כוחות הביטחון שלנו הוא התגובה הטבעית לכל תוקפנות אכזרית נגד עמנו ומוסדותיה הלאומיים.

הסערה האכזרית על ידי צבא הכיבוש בערי ג'נין ורמאללה, לא תיכשל בנו, אלא תגביר את דבקותנו בזכותנו הפלסטינית ותגביר אותנו באומץ להגן עליה, שאלוהים ירחם על חללינו ויכניס אותם גן העדן העצום שלו.‌‌"


אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: