מי יהיה הסטארט-אפ הזוכה בתחרות ה Bio-Mix של "טבע"?

מי יהיה הסטארט-אפ הזוכה בתחרות ה Bio-Mix של "טבע"? 10 פרויקטים מהפכנים מתמודדים.

אתמול (ב') התקיים בתל אביב אירוע הצגת הרעיונות פורצי הדרך של החוקרים המשתתפים בתכנית היוקרתית. באירוע הציגו 33 חברי הפורום את המיזמים שלהם לפיתוח מוצרים וסטארטאפים עתידיים, מתוכם נבחרו 10 שימשיכו לשלב הבא בליווי מנטורים מחברת טבע ומקהילת הביו להבנת הפוטנציאל העסקי של הרעיונות.

התכנית BioInnovators כוללת דוקטורנטים ופוסט דוקטורנטים מצטיינים ברפואה ובמדעי החיים מאונ' תל-אביב, טכניון, האוניברסיטה העברית בירושלים ומכון ויצמן. מטרת התוכנית היא לחבר בין המעבדה לחיים האמיתיים ולגשר על הפער בין המצאה מדעית מבטיחה למוצר או תרופה היוצאים אל השוק. התוכנית נפתחה בחודש ינואר וזו השנה השנייה שלה.
תכנית זו היא נדבך נוסף וחשוב ב-׳טבע אקדמיה׳ שבמסגרתו יצרה 25 שיתופי פעולה שונים וחברה למיטב החוקרים והמעבדות במוסדות האקדמיה המובילים בישראל לפיתוח תרופות אינובטיביות בתחומי האונקולוגיה והאימונותרפיה ומערכת העצבים המרכזית והמוח.

ד״ר דנה בר און, מנהלת קשרי אקדמיה בחטיבת המו״פ הגלובלית של טבע: "התרגשנו לראות את היצירתיות ויכולת ההמצאתיות של דור העתיד של החוקרים ובחודשים הקרובים טבע וקהילת הביו ילוו אותם בתהליך התרגום של הפתרונות מהרמה המדעית לכדי מוצרים. השנה האחרונה הוכיחה את החשיבות של המדע לטובת האנושות".

צילום: ענבל מרמרי.

אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: