תגובות

‏חמאס בלוחמה פסיכולוגית: מפרסם סרטון חדש של גלעד שליט והקלטה של "שבוי ישראלי"

‏מרוואן עיסא, סגנו של מפקד הזרוע הצבאית מחמד דף, התראיין לראשונה ממבצע "שומר החומות" לרשת אלג'זירה ובמהלכו חשף פרטים חדשים אודות תקופת השבי של שליט בעזה.

מתאמן, מתגלח וכותב מאחורי הסורגים: תיעוד חדש של גלעד שליט בשבי חמאס.


בנוסף, אל ג׳זירה מפרסם הערב תיעוד של גלעד שליט בשבי חמאס והקלטה של אברה מנגיסטו בה נשמע קולו אומר : ״אני חייל ישראלי שנמצא בשבי של גדודי אלקסאם אני מקווה שמדינת ישראל עדיין קיימת אני תוהה האם מנהיגי המדינה חושבים על החיילים השבויים האם הם דואגים להם ולשחרורם אני מת כל יום מחדש אני מרגיש תקווה להיות בקרוב בחיק המשפחה״.

הקלטה של "שבוי ישראלי".

‏אחד החוטפים מספר על רגע החטיפה: "התחלתי לירות ולזרוק רימונים על פנים הטנק. הגענו לטנק, וכשהיינו קרובים לסוף יצא מהצריח חייל מפחד שמסר עצמו. קיבלנו פקודה לקחת אותו".

‏אימו של אברה מנגיסטו לאחר ששמעה את ההקלטה: "לא מדובר בבני, זה לא הקול שלו. אני מחכה לבן שלי ומקווה לפגוש אותו בקרוב כמו שהבטיחו לי כל הזמן".

מתאם השבויים והנעדרים ירון בלום אומר כי "חמאס נמצא במצוקה לאחר המכות הקשות שספג במבצע ״שומר החומות״ ועושה כאן ניסיון למניפולציה זולה ושקופה. ישראל מודעת היטב למצבם של הבנים הדר גולדין ואורון שאול זכרם לברכה, ושל שני האזרחים אברה מנגיסטו והישאם א-סייד שחצו את הגבול בעודם בחיים. מדינת ישראל תמשיך לפעול בנחישות ובאחריות להשבת הבנים והאזרחים."אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: